پدیاشور

4 شهریور 1400
0 737
پدیاشور

پدیاشور PediaSure 

مکمل پدیا شور یک غذای تایید شده بالینی می باشد که مواد غذایی حیاتی بدن کودکان را تامین می کند همچنین اگر کودک شما با کمبود لاکتوز مواجه است، پدیاشور این کمبود را به راحتی تامین می کند. پدیا شور برای وزن گیری کودکان مکمل خوبی است که اکثر پزشکان برای کودکانی که به دلایل مختلف از جذب مواد مغذی محروم هستند تجویز می کنند.

 

فواید استفاده شیر پدیا شور

مکمل پدیا شور برای وزن دهی، افزایش کالری و پروتئین بدن کودکان بسیار مفید است و همچنین حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

*افزایش وزن*

بعضی از کودکان به دلیل بیماری های مزمن یا به هر دلیل دیگری هر غذایی را نمی تواند مصرف کند. مکمل وزن دهی پدیا شور به کودکان لاغر کمک می کند تا با افزایش وزن، به وزن طبیعی خود برسند. اکثرا متخصصان تغذیه کودکان توصیه می کنند که پدیاشور را در رژیم غذایی کودکان قرار دهید.

*کالری*

شیر پدیاشور می تواند تا حدود زیادی کالری مورد نیاز روزانه کودکان را تامین می کند. کالری که در مکمل پدیا شور وجود دارد از شیر محلول و قند می باشد که موجب می شود طعم و عطر خوبی داشته باشد.

*چربی*

شیر خشک پدیاشور حاوی 9 گرم چربی می باشد که این چربی موجود در پدیا شور چربی شیر می باشد. پدیا شور ها حاوی حدودا 3 گرم چربی اشباع شده در هر وعده می باشند.

*پروتئین*

پروتئین ها یکی از مواد مغذی و ضروری بدن کودکان می باشد که هم انرژی مورد نیاز کودک را تامین می کند و هم موجب عضله سازی نیز می شود. پدیا شور حاوی 7 گرم پروتئین در هر وعده می باشد. پدیا شور همچنین دارای اسید های آمینه مورد نیاز بدن کودکان می باشد.

*ویتامین ها و مواد معدنی*

این شیر غنی شده از ویتامین ها و مواد معدنی حیاتی و مورد نیاز بدن کودکان است. مصرف پدیاشور به صورت روزانه و منظم باعث می شود که به اندازه 25 درصد از کلسیم، 40 درصد از ویتامین C و 20 درصد از آهن مورد نیاز بدن کودکان را تامین کند.

 

جهت تهیه پدیاشور از فروشگاه اینترنتی بی بی فود مارکت کلیک کنید

انتشار در :

درباره نویسنده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0
    0
    سبد خرید
    سبد خالی استصفحه اصلی